Obróbka CNC - Frezowanie CNC i toczenie

Frezowanie CNC i toczenie

Oferujemy Państwu usługi frezowania i toczenia. Zajmujemy się obróbką tworzyw sztucznych oraz metali. Zazwyczaj jesteśmy w stanie zapewnić Państwu czasy realizacji od 2 do 15 dni roboczych na wykonanie partii detali. Jako jedna z niewielu firm wykonujemy również zlecenia jednostkowe. Decydując się na frezowanie CNC w naszej firmie, przekonają się Państwo co do naszej profesjonalnej obsługi klienta.

Nasz park maszynowy

Pracujemy na wysokiej klasy maszynach ze sterowaniem cyfrowo-numerycznym. Nasza narzędziownia działa 24 godziny na dobę. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć frezowane detale w najkrótszym możliwym terminie.

Wybrane realizacje

Obróbka ubytkowa

Frezowanie tworzyw sztucznych i metali kolorowych

Frezowanie – rodzaj obróbki ubytkowej w której napędzane jest narzędzie (wykonuje ruch obrotowy), natomiast posuw realizowany jest przez ruch narzędzia oraz ruch obrabianego obiektu. W naszej narzędziowni obrabiamy wszelkiego rodzaju tworzywa sztuczne oraz metale kolorowe. Na przykład aluminium, miedź, mosiądz. Najczęściej wybieranymi tworzywami sztucznymi są fr

Kontrola jakości

Standardowa dokładność frezowanych detali mieści się w klasie tolerancji m (średniej) według normy DIN ISO 2768. Dzięki maszynom wiodących producentów, nie muszą się Państwo martwić o powtarzalność wymiarową w przypadku frezowania serii detali. Jako operatorów maszyn, zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych fachowców.

Otrzymaj wycenę w ciągu 24h

W celu otrzymania oferty, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony

Frezowanie CNC - krótkie terminy

Prototypowanie z wykorzystaniem technologii ubytkowych

Kładziemy ogromny nacisk na czas realizacji naszych usług. Dlatego nie spotkają się Państwo u nas z kilkutygodniowymi terminami. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że frezowanie to nie tylko produkcja seryjna ale również wykonywanie prototypów. Przy składaniu zapytania prosimy o zaznaczenie, że są Państwo zainteresowani szybkim czasem realizacji.

Serie produkcyjne

Podejmujemy się również realizacji serii produkcyjnych detali z tworzyw sztucznych oraz metali miękkich. W celu otrzymania oferty, prosimy o skorzystanie z poniższego formularza. Warto zamieścić informacje takie jak ilość sztuk w serii oraz tolerancje wymiarowe elementów. Dzięki temu wycena będzie jeszcze lepiej dopasowana do Państwa zapotrzebowania.

Usługi frezowania CNC,
błyskawiczna wycena i fachowe doradztwo

Po otrzymaniu formularza jeden z pracowników skontaktuje się z Państwem. Dane zostaną użyte jedynie w celu przedstawienia oferty.

Obróbka skrawaniem w naszej firmie

  • Frezowanie CNC tworzyw sztucznych
  • Obróbka CNC aluminium
  • Frezowanie CNC metali kolorowych
  • Toczenie tworzyw sztucznych
  • Toczenie aluminium
  • Obróbka akrylu i poliwęglanu
  • Frezowanie w piance
  • Konkurencyjne ceny i terminy realizacji

Zapoznaj się z pozostałymi usługami