Skontaktuj się z nami

Jesteśmy otwarci na Państwa pytania

Jeśli nie znaleźli Państwo odpowiedzi na swoje pytania – zachęcamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Nasi specjaliści z chęcią udzielą Państwu odpowiedzi.

Odwiedź nas osobiście

Jeśli chcą Państwo zamówić wydrukowany prototyp, zapytać o orientacyjny koszt wydrukowania części zamiennej w technologii druku 3D lub poradzić się w kwestii doboru odpowiedniej techniki wykonania, pozostajemy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w podanych godzinach, zarówno zdalnie jak i w naszej siedzibie, mieszczącej się w Warszawie. Prosimy o umawianie wizyt w naszym biurze telefonicznie, przynajmniej godzinę przed czasem.

Dane kontaktowe

  • ul. Instalatorów 23, 02-237 Warszawa
  • +48 537 999 876
  • kontakt@protoplastic.pl

Godziny otwarcia dla klientów

W przypadku zapytań ofertowych lub chęci poznania kosztów usługi drukowania 3D, wiadomości prosimy kierować przez dedykowaną zakładkę na której mogą Państwo również załączyć pliki zawierające cyfrowe modele 3D.

Aby być zawsze na bieżąco, zachęcamy do odwiedzenia nas w mediach społecznościowych

O nas

PROTOPLASTIC  jest firmą świadczącą usługi dla przemysłu, branży reklamowej i biur projektowych, w zakresie produkcji i prototypowania metodami addytywnymi (druk 3D) oraz tradycyjnymi metodami obróbki ubytkowej (frezowanie CNC i toczenie). Jako biuro projektowe dostarczamy modele 3D, rysunki wykonawcze oraz profesjonalne usługi skanowania 3D. Rozwijamy się od 2016 roku, inwestując w kolejne technologie oraz wprowadzając nowe usługi, powiązane z głównym profilem naszej działalności.

Wyróżnia nas przede wszystkim bardzo szeroki zakres używanych materiałów do druku 3D, od najprostszych i najtańszych, biodegradowalnych tworzyw, aż po materiały wymagające przemysłowych maszyn, takie jak PP, POM, PE lub PEEK. Drukujemy również z wytrzymałych żywic UV, żywic odpornych na wysoką temperaturę oraz proszków i metali spiekanych wiązka lasera.