Profesjonalna drukarnia 3D w Warszawie

Szybkie terminy realizacji

Element z tworzywa technicznego odpornego na wysoką temperaturę

Dostępne technologie druku 3D

Nasza drukarnia 3D oferuje Państwu wykonanie bardzo wysokiej jakości usługi druku przestrzennego. Dlatego drukujemy aż w pięciu technologiach (FDM, SLA, SLS, CJP oraz DMLS). Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu zawsze znajdzie się u nas maszyna, żeby wykonać zlecenie „na wczoraj”. Jako profesjonalna drukarnia 3D używamy tylko najlepszej jakości materiałów dedykowanych do zastosowań przemysłowych.

Usługi w trybie "następny dzień roboczy"

Nasza produkcja działa 24h na dobę, również w weekendy. Znając potrzeby naszych klientów i dostosowując się do nich, wprowadziliśmy usługi druku 3D w trybie „następny dzień roboczy”. W przypadku, gdy czas realizacji jest najważniejszym kryterium, stosujemy najczęściej druk FDM lub druk SLA. Optymalizacja czasu wykonania w obydwu technologiach polega na zwiększeniu grubości warstwy, w SLA do 200 mikrometrów a w technologii FDM nawet do 400 mikrometrów. Oczywiście zwiększenie grubości warstwy odbywa się dopiero po konsultacji z klientem. Tak wykonane detale oczywiście nieco tracą na estetyce i gładkości ścianek. Jednak drukują się one nawet pięciokrotnie szybciej w porównaniu do naszej standardowej jakości wykonania. 

Wybrane realizacje

Wydruki 3D z odbiorem w Warszawie

Odbiór osobisty zamówień

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów umożliwiamy bezpłatny odbiór wydrukowanych przez nas modeli 3D w oddziale naszej firmie w Warszawie. Po uzgodnieniu terminu odbioru, zapraszamy do naszej siedziby mieszczącej się przy ulicy Instalatorów 23 w dzielnicy Warszawa Włochy. 

Nasze standardy

Istnieje również możliwość nadania wydruków kurierem – koszt 25 zł netto lub wysyłka paczkomatem za kwotę 20 zł netto. Wszystkie wysyłane wydruki 3D są zabezpieczone folią pęcherzykową oraz wypełniaczem do kartonów. Każda nadawana paczka jest dodatkowo zabezpieczona folią stretch. Jeśli zdarzy się tak, że otrzymana paczka ma uszkodzone opakowanie – prosimy o sprawdzenie zawartości przesyłki przy kurierze. Jako profesjonalna drukarnia 3D na równi stawiamy jakość wydruków oraz jakość zabezpieczenia przesyłek.

Wydruk o wysokiej wytrzymałości mechanicznej z nylonu

Wyceń swój wydruk 3D

Zamówienia przyjęte do realizacji przed 16 mogą być gotowe już na następny dzień.

Makiety i mockupy z druku 3D

Wydruk samochodu osobowego, szlifowany oraz lakierwany. Wykonała go drukarnia 3D PROTOPLASTIC.

Drukarnia 3D, której możesz zaufać

Dużą część naszych klientów stanowią agencję reklamowe. Wiemy, jak ważny jest termin realizacji w Państwa branży. Dlatego estymowany przez nas czas produkcji zazwyczaj uwzględnia niepowodzenia, które mogą zdarzyć się w czasie produkcji w każdej drukarni 3D. Wybierając naszą drukarnię, minimalizują Państwo ryzyko niewyrobienia się w terminie.

W jaki sposób określamy czas realizacji

Dla przykładu makieta z druku 3D składająca się z kilkuset niewielkich elementów nie niesie za sobą żadnego ryzyka opóźnienia w produkcji. W takim wypadku podany przez nas termin jest po prostu sumą czasu pracy maszyn podzieloną przez liczbę maszyn przypisanych do Państwa zlecenia. Jeśli jednak produkujemy wielkogabarytowy element z druku 3D (bez dzielenia go na mniejsze elementy) podajemy dłuższy termin realizacji, uwzględniając możliwości awarii maszyny w trakcie druku. Jak wiadomo, czynnik ludzki również jest bardzo istotny. Z tego powodu w naszej firmie zatrudniamy tylko wyspecjalizowanych operatorów maszyn.

Szybka wycena - błyskawiczna realizacja

Realizacje "na wczoraj"

Po 8 latach działalności jako drukarnia 3D, wiemy jak istotny jest czas realizacji Państwa zamówień. Produkcja działa u nas 24 godziny na dobę. Wyspecjalizowaliśmy się, w realizowaniu niewykonalnych zleceń. Najszybszą oferowaną przez nas technologią jest cięcie laserem. Jeśli akurat mamy odpowiedni materiał na stanie, to zlecenia powstają nawet w ciągu kilkunastu minut od złożenia zamówienia. Proces druku 3D niestety nie jest aż tak szybki, natomiast często zdarza nam się przygotowywać dla Państwa detale nawet tego samego dnia.

Nasz zasięg

Oprócz obsługi Klientów na terenie Warszawy działamy również w całej Polsce. Jeśli poszukują Państwo drukarni 3D w Warszawie – świetne trafiliście. Natomiast bardzo często realizujemy zlecenia dla firm mieszczących się w Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu czy Gdańsku. Dzięki realizacji w trybie „Next Day” i błyskawicznej wysyłce jesteśmy w stanie konkurować z firmami lokalnymi.

Wydruk 3D z materiału ABS-PC. Wykonany w wysokiej rozdzielczości

Strona firmy PROTOPLASTIC korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.