Profesjonalna drukarnia 3D w Warszawie

Szybkie terminy realizacji

Element z tworzywa technicznego odpornego na wysoką temperaturę

Dostępne technologie druku 3D

W naszej drukarni 3D oferujemy Państwu wykonanie bardzo wysokiej jakości usługi druku przestrzennego w pięciu technologiach (FDM, SLA, SLS, CJP oraz DMLS). Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu, zawsze znajdzie się u nas maszyna, żeby wykonać zlecenie „na wczoraj”.

Usługi w trybie "następny dzień roboczy"

Nasza produkcja działa 24h na dobę, również w weekendy. Znając potrzeby naszych klientów i dostosowując się do nich, wprowadziliśmy usługi druku 3D w trybie „następny dzień roboczy”. W przypadku, gdy czas realizacji jest najważniejszym kryterium, stosujemy najczęściej druk FDM lub druk SLA. Optymalizacja czasu wykonania w obydwu technologiach polega na zwiększeniu grubości warstwy, w SLA do 200 mikrometrów a w technologii FDM nawet do 500 mikrometrów – po konsultacji z klientem. Tak wykonane detale tracą na estetyce i gładkości ścianek ale drukują się nawet pięciokrotnie szybciej w porównaniu do naszej standardowej jakości wykonania.

Wybrane realizacje

Wydruki 3D z odbiorem w Warszawie

Produkcja niskoseryjna z wykorzystaniem druku 3D

Oferujemy Państwu produkcję niskoseryjną realizowaną w trzech technologiach (FDMSLASLS). Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu realizujemy zarówno pojedyncze zlecenia jak i krótkie serie produkcyjne z zachowaniem stosunkowo szybkiego czasu realizacji.

Zastosowanie wydruków 3D

Druk 3D jest technologią addytywną o coraz większej popularności oraz ilości zastosowań. Wykonujemy spersonalizowane gadżety reklamowe, przez odtwarzanie części maszyn aż po prototypy projektowanych przez Państwa elementów. Korzystając z usług naszej firmy nie muszą mieć Państwo projektu (najczęściej w formie pliku .STL), dzięki naszym inżynierom świadczącym usługi projektowania oraz modelowania 3D wystarczy nam szkic, rysunek techniczny, fizyczny obiekt do odtworzenia lub Państwa koncepcja.

Wydruk o wysokiej wytrzymałości mechanicznej z nylonu

Wyceń swój wydruk 3D

Zamówienia przyjęte do realizacji przed 16 mogą być gotowe już na następny dzień.

Makiety i mockupy z druku 3D

Wydruk samochodu osobowego, szlifowany oraz lakierwany. Wykonała go drukarnia 3D PROTOPLASTIC.

Realne terminy realizacji produkcji

Dużą część naszych klientów stanowią agencję reklamowe. Wiemy jak ważny jest termin realizacji w Państwa branży, dlatego estymowany przez nas czas produkcji zazwyczaj uwzględnia niepowodzenia, które mogą zdarzyć się w czasie produkcji.

W jaki sposób określamy czas realizacji

Dla przykładu, makieta z druku 3D składająca się z kilkuset niewielkich elementów nie niesie za sobą żadnego ryzyka opóźnienia w produkcji, stąd podany przez nas termin, jest po prostu sumą czasu pracy maszyn podzieloną przez liczbę maszyn przypisanych do Państwa zlecenia. Jeśli jednak produkujemy wielkogabarytowy element z druku 3D (bez dzielenia go na mniejsze elementy) podajemy dłuższy termin realizacji, uwzględniając możliwości awarii maszyny w trakcie druku.