Zapoznaj się z naszą ofertą

Opracowanie dokumentacji technicznej

Wykonujemy rysunki techniczne zarówno w formie elektronicznej jak i papierowej (drukowanej). Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa kompletną dokumentacje wykonawczą dla elementów ciętych laserem lub strumieniem wody oraz elementów giętych.

W naszej ofercie znajdą Państwo również wykonanie instrukcji składania mebli, rysunki złożeniowe oraz sporządzenie dokumentacji patentowej.

Usługi projektowe - projektowanie części i maszyn

Zajmujemy się szeroko pojętym projektowaniem elementów oraz części maszyn. Tworzymy projekty od podstaw, zgodnie z wytycznymi klienta lub odtwarzamy istniejące konstrukcje (inżynieria odwrotna).

 

Współpracujemy z wieloma firmami, dostarczając wiernie odwzorowane, trójwymiarowe modele produktów do użytku marketingowego. Dostarczamy również bazy modeli 3D (bazy CAD) do późniejszego wykorzystania przez inżynierów w firmie oraz Państwa klientów.

Usługi druku 3D

Oferujemy Państwu usługi drukowania 3D w technologii FDM (druk roztopionym tworzywem sztucznym), SLA (żywice utwardzana światłem UV) oraz SLS (spiekanie proszków). Podejmujemy się zarówno pojedynczych zleceń jak i produkcji niskoseryjnej. Po przesłaniu plików 3D (najcześciej w formacie .STL), szkiców lub rysunków technicznych jesteśmy w stanie sporządzić dokładną wycenę. Nasza oferta druku 3D jest doskonałą alternatywą dla klasycznych sposobów obróbki (frezowanie, toczenie) przy pojedynczych elementach – na przykład przy wykonaniu prototypów.

Frezowanie CNC Tworzyw sztucznych i aluminium

Zajmujemy się dostarczaniem precyzyjnych detali wykonanych w technologii frezowania na maszynach ze sterowaniem cyfrowo-numerycznym (frezarki CNC).

Głównie obrabiamy metale miękkie (mosiądz, aluminium) oraz tworzywa sztuczne, takie jak: polietylen, ABS, poliamid, polipropylen, PEEK oraz poliacetal. Cechuje nas bardzo krótki czas realizacji zleceń oraz wykonywanie detali już od jednej sztuki. Często wspomagamy się metodami addytywnymi, do wykonania „miękkich szczęk”, co obniża koszt przygotowania procesu.

Usługi CIĘCIA LASEREM W WARSZAWIE

Możemy dostarczyć Państwu detale cięte za pomocą plotera laserowego – z bardzo krótkim terminem realizacji lub w konkurencyjnych cenach.

Nasza oferta cięcia laserem jest skierowana głównie do firm, ale obsługujemy również osoby prywatne z mniejszymi zamówieniami. Tniemy tworzywa sztuczne, płyty z PMMA (potocznie plexiglas), materiały spienione, oraz metale. Oferujemy również usługi cięcia sklejki.

Symulacje numeryczne - metoda elementów skończonych

Wykonamy dla Państwa precyzyjne obliczenia wykorzystujące Metodę Elementów Skończonych (MES). Potrzebują Państwo oszacować wytrzymałość konstrukcji? Sprawdzić jej sztywność lub odkształcenia? Posiadamy oprogramowanie, wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu odpowiemy Państwu na wszystkie pytania. Wykonujemy obliczenia statyczne dynamiczne, zarówno na pojedynczych elementach jak i złożeniach.

Realizujemy również symulacje przepływu – rozkłady ciśnienia, prędkości oraz obliczenia natężenia przepływu płynu. Efektem końcowym są dane dostarczone w przejrzystej formie – wykresy, konkretne wartości liczbowe oraz rozkład badanej wielkości fizycznej naniesiony za pomocą kolorów na analizowany model 3D.

Tworzenie Realistycznych wizualizacji produktów

Wykonanie fotorealistycznych wizualizacji pozwoli zaoszczędzić Państwu czas i pieniądze przeznaczone na fotografie produktową. Jesteśmy w stanie wykonać wizualizacje razem ze sceną i obiektami od podstaw, lub nałożyć tekstury na dostarczone nam modele 3D.

Zajmujemy się również łączeniem wizualizacji z dostarczonymi zdjęciami oraz szeroko pojętą obróbką grafiki. Dzięki dużej mocy obliczeniowej sprzętu jesteśmy w stanie dostarczać wizualizacje w najwyższych rozdzielczościach w bardzo krótkim czasie.

 

Usługi skanowania 3D - realizowane w Warszawie

Jesteśmy w stanie wspomóc Państwa w przypadku konieczności zeskanowania dowolnej geometrii. Usługi wykonujemy zarówno na miejscu jak i z dojazdem do klienta.

Zapotrzebowanie na skanowanie 3D danej części, pojawia się najczęściej przy próbie zlecenia wydruku 3D bez posiadania plików. Jeśli geometria jest zbyt skomplikowana, żeby wykonać modelowanie 3D lub potrzeba wysokiej dokładności wymiarowej, wykonujemy pomiary za pomocą światła lasera.