PROFESJONALNY DRUK 3D DLA PRZEMYSŁU

Usługi druku 3D w Warszawie

Nasze technologie druku

Oferujemy Państwu wykonanie wysokiej jakości wydruków 3D w czterech technologiach (FDMSLASLS oraz DMLS). Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu realizujemy zarówno pojedyncze zlecenia jak i krótkie serie produkcyjne.

Kompleksowa obsługa - od projektu do realizacji

Druk 3D jest technologią addytywną o coraz większej popularności oraz ilości zastosowań. Wykonujemy spersonalizowane gadżety reklamowe, przez odtwarzanie części maszyn aż po prototypy projektowanych przez Państwa elementów. Korzystając z usług naszej firmy nie muszą mieć Państwo projektu (najczęściej w formie pliku .STL), dzięki naszym inżynierom świadczącym usługi projektowania oraz modelowania 3D wystarczy nam szkic, rysunek techniczny, fizyczny obiekt do odtworzenia lub Państwa koncepcja.

Nasze technologie druku 3D

Technologia FDM - układanie kolejnych warstw roztopionego, termoplastycznego tworzywa sztucznego

Materiał z którego wykonujemy wydruki 3D w technologii FDM stanowią szpule z nawiniętym drutem wykonanym z tworzywa sztucznego (tak zwany filament). Wydruki 3D w tej technologii cechują się dokładnością wymiarową na poziomie +- 0.3 mm lub +-0,3% wymiaru nominalnego  (w zależności od gabarytów oraz użytego materiału). Charakterystyczną cechą wydruków 3D w technologii Fused Deposition Modeling jest powierzchnia boczna wydruków z zauważalnym układem warstw. Dzięki przemysłowym maszynom wiodących producentów w branży druku 3D, jesteśmy w stanie wyprodukować dla Państwa nawet elementy o geometrii uniemożliwiającej zastosowanie innych technologii.

Technologia SLA - wydruk z żywic polimerowych , utwardzanych światłem lasera UV

Wydruki SLA powstają z żywicy światłoutwardzalnej, jest to płynny materiał który zmienia stan skupienia na stały pod wpływem lasera UV. W miejscach w których padło światło lasera powstaje wydruk 3D.  Dzięki bardzo małej wielkości plamki lasera (plamka wielkości od 50 do 70 mikrometrów) wydruki 3D są bardzo precyzyjne i doskonale odwzorowują model cyfrowy. Zachowane zostają najdrobniejsze szczegóły. Stosowane przez nas żywice mogą posiadać podwyższone właściwości mechaniczne (wytrzymałościowe), elastyczność lub być przystosowane do spalania bezresztkowego (żywice typu castable). Dysponujemy również żywicami o podwyższonej odporności temperaturowej (do 180 stopni).

Technologia SLS - spajanie kolejnych warstw proszku poliamidowego, za pomocą wiązki lasera

Drukowanie 3D w technologii SLS polega na spiekaniu kolejnych warstw obiektu, za pomocą światła lasera. Technologia ta jest kompromisem, pomiędzy dość tanią technologią FDM, a kosztownymi wydrukami z żywicy w technologii SLA. Świetnie sprawdza się w prototypowania elementów o skomplikowanej geometrii. Jest jedną z niewielu technologii, które zupełnie nie potrzebują wykorzystania struktur podporowych. Standardowa dokładność wykonania wynosi +-0,2 mm. lub 0,2% wymiaru nominalnego.

Technologia DMLS - warstwowe spajanie proszków metali za pomocą lasera

Druk 3d z metalu staje się coraz bardziej popularną metodą wytwórczą. Pomimo dość wysokiego kosztu produkcji, wykonanie niektórych geometrii w tej technologii jest ekonomicznie uzasadnione. Czym bardziej skomplikowana geometria – tym większa szansa, że akurat w Państwa przypadku warto zastosować drukowanie z metalu. Świadczymy usługi druku z materiałów takich jak: tytan, aluminium oraz stal nierdzewna.

Wyceń usługę druku 3D

Ze względu na ilość parametrów wpływających na cenę wydruków,
oferujemy Państwu darmową wycenę usługi drukowania 3D.

Drukowanie 3d w naszej firmie:

 • Usługi druku 3D w technologii FDM
 • Usługi drukowania precyzyjnych elementów z żywic - technologia SLA, DLP
 • Wydruki w technologiach opierających się na spiekaniu materiału - SLS, MJF, DMLS
 • Druk 3D trójwymiarowych modeli w pełnym kolorze - PolyJet lub CJP
 • Drukowanie 3D z materiałów imitujących drewno, metale
 • Wydruki z materiałów elastycznych
 • Odlewanie w formach silikonowych (Vacuum casting)
 • Wydruki 3D o podwyższonej wytrzymałości mechanicznej
 • Druk 3D elementów narażonych na zmienne warunki pogodowe oraz odpornnych na promieniowanie UV.
 • Produkcja figurek oraz precyzyjnych elementów modelarskich
 • Profesjonalny druk 3D dla przemysłu z materiałów technicznych

Usługi druku 3D,
darmowa wycena i profesjonalne doradztwo

Po wypełnieniu i wysłaniu poniższego formularza prosimy o oczekiwanie na ofertę. Jeśli sprawa jest bardzo pilna prosimy o kontakt telefoniczny po przesłaniu formularza.

Jeśli Państwa pliki zajmują więcej niż 10 mb lub pojawia się komunikat „invaild file type” lub „Your files exceeds limits” prosimy przesłać do nas formularz bez plików, a pliki dostarczyć przez serwis Wetransfer.com – wystarczy kliknąć przycisk po lewej stronie i nowo otwartym oknie przesłać pliki.

Zapoznaj się z pozostałymi usługami