Oferujemy Państwu wykonanie realistycznych wizualizacji. Tworzymy głównie wizualizacje produktów. NIe zajmujemy się wykonywaniem wizualizacji architektonicznych. Z naszych usług korzystają najczęściej biura projektowe, firmy produkcyjne ale też agencje reklamowe, jubilerzy oraz sklepy internetowe.

 

Wykonanie wizualizacji przedmiotu jest najbardziej ekonomicznym sposobem na estetyczną prezentację produktu na etapie koncepcji. Dzięki takiemu rozwiązaniu mogą Państwo zaprezentować klientowi produkt, jeszcze przed wykonaniem prototypu.

 

Jesteśmy w stanie dostarczyć wizualizacje Państwa produktów, zarówno wyeksponowanych w wybranej przez Państwa aranżacji, jak i na białym lub przezroczystym tle. Dostarczone przez nas fotorealistyczne wizualizacje oszczędzą Państwa czas i pieniądze (w porównaniu do fotografii produktowej).

 

Wizualizacje produktów są najbardziej opłacalną metodą prezentacji, gdy posiadają Państwo w swojej ofercie produkty w bardzo dużej ilości wariantów. Nieodłącznym elementem wykonania wizualizacji jest stworzenie modeli 3D, które jest najbardziej czasochłonnym etapem. Zmiany tekstur na wielu wariantach tego samego produktu są już zdecydowanie mniej kosztową operacją.

 

Jeśli posiadają Państwo modele w formatach takich jak .3ds, .step, lub .obj - wystarczy je do Nas przesłać razem z zapytanie ofertowym, co znacząco obniży koszt całego przedsięwzięcia. Na kolejnych etapach naszej pracy dobieramy odpowiednie tekstury, oświetlenie oraz środowisko - konsultując się z klientami na każdym etapie.

  • Wizualizacje produktów

  • Wizualizacje biżuterii

  • Wizualizacje elementów mechanicznych

  • Wizualizacje maszyn i urządzeń

  • Wizualizacje do katalogów

  • Wizualizacje do reklam

FOTOREALISTYCZNE WIZUALIZACJE PRODUKTÓW

CYFROWE WIZUALIZACJE - ZALETY:

WIZUALIZACJE KOMPUTEROWE - RODZAJE:

+48 537 999 876

Logo Protoplastic, firmy świadczącej usługi drukowania 3D w Warszawie
Logo firmy Protoplastic, zajmującej się świadczeniem usług druku 3D w technologiach takich jak FDM, SLA, SLS i DMLS
Logo firmy Protoplastic, zajmującej się świadczeniem usług druku 3D.

+48 537 999 876

Po kliknięciu możesz połączyć się z konsultantem firmy PROTOPLASTIC

Specjalizujemy się głównie w minimalistycznych wizualizacjach elementów mechanicznych. Bardzo często wizualizacje te nie wymagają fotorealizmu oraz zaawansowanej obróbki zdjęcia. Producenci elementów mechanicznych, prawie zawsze dysponują modelami 3D swoich produktów - służącymi również do ich wykonania. Po podpisaniu umowy o zachowaniu poufności (NDA) oraz przesłaniu nam takich plików, jesteśmy w stanie wygenerować wizualizacje przedmiotów w ciągu kilku godzin, przypisując poszczególnym elementom odpowiednie tekstury - wygląd stali, szkła, tworzyw sztucznych. Po dobraniu odpowiedniego oświetlenia, efektem naszej pracy jest bardzo estetyczna wizualizacja produktu, którą można wykorzystać w katalogu, na stronie internetowej lub na wielkoformatowej reklamie stacjonarnej.

WIZUALIZACJE ELEMENTÓW MECHANICZNYCH

Tło stopki na stronie internetowej z logo firmy Protoplastic, realizującej wydruki 3D w Warszawie i okolicach.
Tło stopki, firmy zajmującej się drukiem 3D.

© Copyright protoplastic.pl | Realizacja: inartwork

DRUK 3D

Technologie druku 3D

Materiały

Prototypy

Produkcja niskoseryjna

Koszt i czas realizacji

Zamów próbki

USŁUGI

Drukowanie 3D

Projektowanie i modelowanie

Symulacje numeryczne

Dokumentacja techniczna

Obróbka CNC

Cięcie laserem

WYCENA

FAQ

KONTAKT

Wizualizacje

Doradztwo techniczne

ul. Instalatorów 23 dawniej 9

02-237 Warszawa

kontakt@protoplastic.pl

Wielkogabarytowe wydruki 3D

PORTFOLIO